WaterMedia

Bydgoska agencja internetowa

Tel: 667 055 917 | Mail: Napisz do nas

Site Search

Mailing w Onet.pl


Co to jest mailing:

List poczty elektronicznej wysłany do użytkowników darmowych kont pocztowych OnetPoczty. Portal Onet.pl jest największym portalem ogólnotemtycznym w Polsce. Grupa Onet posiada 14,4 miliona realnych użytkowników co daje zasięg wśród internautów na poziomie 70%.


Zalety:

Mailing reklamowy w Onet.pl pozwala budować zainteresowanie produktem oraz tworzyć i utrzymywać dobre stosunki między Twoją firmą a odbiorcą wysyłanych przez Ciebie wiadomości. Mailing reklamowy jest bardzo skutecznym narzędziem w kampaniach informacyjnych. Wybierasz grupę osób, do których chcesz wysłąć informację o promocji, nowych produktach lub usługach. Grupę docelową określa się na podstawie wieku, zawodu, miejsca zamieszkania, wykształcenia, branży i zainteresowań itp. Mailing jest być kierowany do konkretnej grupy użytkowników wybranej wg kryteriów geograficznych i demograficznych. Np. wybierasz aby Twoją wiadomość dostali tylko odbiorcy z Bydgoszczy lub województwa kujawsko-pomorskiego.


Koszty wysyłki:

Ostateczny koszt zrealizowania wysyłki mailingu jest określany na podstawie kryteriów, które określisz wybierająć grupę docelową. Podstawą wyceny jest zawsze 1000 maili, do których dotrze Twoja wiadomość.

Cechy Watermedia.pl

Wybrane prace