WaterMedia

Bydgoska agencja internetowa

Tel: 667 055 917 | Mail: Napisz do nas

Site Search

Fanpage na Facebooku


Co to jest fanpage:

Na portalu społecznościowym Facebook.pl każdy może założyć tzw. fanpage - czyli wałsny profil do reklamowania strony firmowej, własnych produktów i usług wśród użytkowników Facebooka. Jest to strona, którą widzą użytkownicy facebooka i aktywnie uczestniczą w jej życiu. Jeżeli prowadzisz promocję w firmie lub wydażyło się coś o czym chciałbyś poinformować innych użytkownikó internetu - publikujesz tekst i zdjęcia. Informacja, że opublikowałeś nowe wydarzenie, informację o promocji czy aktualność rozchodzi się błyskawicznie. Możesz również budować swoją społeczność firmową. Każdy użytkownik z tej społecznosci może wypowiadać się na temat zamieszczonego na fanpage artykułu.


Zalety:

Dzięki fanpage na Facebooku nawiążesz nowe kontakty handlowe, zdobędziesz klientów na Twoje produkty lub usługi. Użytkownicy mogą wymieniać sie opiniami. Zbudujesz większe zaangażowanie odbiorców i właściwy wizerunek marki. Możesz kierować użytkowników Facebooka wprost na swoją stronę firmową. Fanpeges ułatwia nawiązywanie kontaktów zawodowych i biznesowych. Zwiększysz liczbę odwiedzin na swojej stronie. Zwiększysz ilość sprzedawanych produktów i usług. Umocnisz pozycję swojej firmy na rynku.


Prowadzenie fanpage:

Założymy i poprowadzimy dla Twojej firmy fanpage na Facebooku. Poprowadzimy komunikację, dostosowując ją do oczekiwań Twoich klientów. Poprzez przemyślane działania przyciągniemy nowych sympatyków Twojej marki. Na bieżąco będziemy publikować treści oraz zdjęcia dotyczące Twojej działalności. Napiszemy ciekawe artykuły dla Ciebie. Podpowiemy o czym warto pisać na Facebooku.

Cechy Watermedia.pl

Wybrane prace